Ders Çalışma Programı

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Levent YADIRGA
Ders Çalışma Programı mobil uygulaması sizlere düzenli ders çalışmanın yollarını sunuyor.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınız ile kendi özel ders çalışma programınızı ayarlayabilirsiniz. Eskiye göre daha sistemli bir şekilde ders çalışabilir ve sınava hazırlanma verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Bunu Ders Çalışma Programı sayesinde yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ücretsiz bir şekilde uygulamayı mobil cihazınıza indirmek. 

Sizde uygulamamız ile ders çalışma programınızı hazırlayarak çalışmalarınızı planlayabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan "Çizelgem" bölümünde çözdüğünüz soru sayılarını kaydederek çalışmalarınızı takip edebilirsiniz. Ayarlar kısmında kendinize günlük soru çözme hedefi belirleyebilirsiniz. Çizelgem bölümünde günlük ortalama ve toplam soru sayınız hesaplanarak hedefinize göre değerlendirilecektir. Sizde bu değerlendirmeye göre yön çizebilirsiniz. 

Hedefe Doğru özelliği ile sınavlara hazırlık sürecinde ilerlemenizi konu konu soru sayısı ve yüzdelik olarak görebilirsiniz. Üniversite'ye hazırlık süreci 9 ay, Teog sınavına hazırlık süreci 7 ay olarak hesaplandığında teog için günlük ortalama 80 soru, eşit ağırlık için 85 soru, sözel için 80 ve sayısal bölüm için 100 soru yeterli olmaktadır. Sizde bu doğrultuda çalışma planınızı hazırlayın ve sınava daha donanımlı girin.

Daha Fazla Göster
Ders Çalışma Programı indir